Wszystkie produkty
-
Silnik elektryczny o wysokiej wydajności
-
Jednofazowe silniki elektryczne
-
Silniki elektryczne trójfazowe
-
Silniki elektryczne niskiego napięcia
-
Silnik indukcyjny średniego napięcia
-
Silniki indukcyjne wysokiego napięcia
-
Silniki elektryczne przeciwwybuchowe
-
Silniki elektryczne prądu stałego
-
Silnik elektryczny o zmiennej prędkości
-
Silniki synchroniczne z magnesami trwałymi
-
Specjalne silniki elektryczne
-
przetwornica częstotliwości
słowa kluczowe [ high efficiency electric motor ] mecz 207 produkty.
Wysokowydajna przetwornica częstotliwości ze stali nierdzewnej
| nazwisko: | Wysokowydajne przetwornice silników elektrycznych z napędem o zmiennej częstotliwości |
|---|---|
| Wydajność: | Wysoki |
| Ochrona: | IP55 |
Przetwornica częstotliwości AC dla ogólnego typu IP55 Wysoka wydajność
| nazwisko: | Przetwornica częstotliwości sterowania prędkością silnika elektrycznego prądu przemiennego dla typu |
|---|---|
| Wydajność: | Wysoki |
| Ochrona: | IP55 |
IP65 Dobra izolacja Trójfazowy silnik elektryczny do gazów wybuchowych
| Nazwa: | IP65 Dobra izolacja Trójfazowy silnik elektryczny do gazów wybuchowych |
|---|---|
| Faza: | Trójfazowy |
| Częstotliwość: | Stała częstotliwość |
Przetwórstwo spożywcze Silniki elektryczne 1-fazowe 230 V Quick Stop
| Nazwa: | Jednofazowy silnik elektryczny Quick Stop do przetwarzania żywności z CE |
|---|---|
| Napięcie: | 230 V lub dostosowane |
| Mieszkania: | Stal nierdzewna, stal węglowa |
Odporny na kurz trójfazowy silnik elektryczny do zakładów budowlanych
| Nazwa: | Odporny na kurz trójfazowy silnik elektryczny do zakładów budowlanych |
|---|---|
| Faza: | Trójfazowy |
| Częstotliwość: | Stała częstotliwość |
120V Energooszczędny typ jednofazowych silników elektrycznych z dokładnym hamowaniem
| nazwisko: | Jednofazowe silniki elektryczne |
|---|---|
| napięcie: | 110 V |
| Mieszkania: | Stal nierdzewna, stal węglowa |
3 kW Małe jednofazowe silniki elektryczne do sprężarek powietrza
| nazwisko: | Jednofazowe silniki elektryczne |
|---|---|
| napięcie: | 110 V |
| Mieszkania: | Stal nierdzewna, stal węglowa |
Silnik indukcyjny średniego napięcia IE3 Niska prędkość ROHS Żeliwo
| Nazwa: | IE3 Niskoobrotowy, wysokowydajny silnik indukcyjny średniego napięcia z ROHS |
|---|---|
| Napięcie: | Średnie napięcie |
| certyfikat: | RoHS |
120V 60Hz jednofazowe silniki elektryczne z certyfikatem JIS
| nazwisko: | Jednofazowe silniki elektryczne |
|---|---|
| napięcie: | 110 V |
| Mieszkania: | Stal nierdzewna, stal węglowa |
Niskie napięcie 220V jednofazowe silniki elektryczne do maszyn do obróbki drewna
| nazwisko: | Jednofazowe silniki elektryczne |
|---|---|
| napięcie: | 110 V |
| Mieszkania: | Stal nierdzewna, stal węglowa |

