Wszystkie produkty
-
Silnik elektryczny o wysokiej wydajności
-
Jednofazowe silniki elektryczne
-
Silniki elektryczne trójfazowe
-
Silniki elektryczne niskiego napięcia
-
Silnik indukcyjny średniego napięcia
-
Silniki indukcyjne wysokiego napięcia
-
Silniki elektryczne przeciwwybuchowe
-
Silniki elektryczne prądu stałego
-
Silnik elektryczny o zmiennej prędkości
-
Silniki synchroniczne z magnesami trwałymi
-
Specjalne silniki elektryczne
-
przetwornica częstotliwości
słowa kluczowe [ high efficiency electric motor ] mecz 207 produkty.
Trójfazowy silnik elektryczny indukcyjny wysokiego napięcia Niskie wibracje
| nazwisko: | Niskie drganiaTrzyfazowy silnik elektryczny wysokonapięciowy |
|---|---|
| Cechy: | Niskie wibracje |
| Władza: | Zindywidualizowane |
Energooszczędny silnik elektryczny 3 fazowy 415V z certyfikatem JIS
| nazwisko: | Energooszczędny silnik elektryczny 3 fazowy 415V z certyfikatem JIS |
|---|---|
| Faza: | 3-fazowy |
| Cechy: | Oszczędzanie energii |
Wyrzutnicze silnik elektryczny trójfazowy z CE
| nazwisko: | Próżnobieżny trójfazowy silnik elektryczny z CE |
|---|---|
| Faza: | 3-fazowy |
| Cechy: | Przeciwwybuchowy |
Silniki indukcyjne średniego i wysokiego napięcia 6KV Wodoodporne
| Nazwa: | Wodoodporny silnik indukcyjny średniego i wysokiego napięcia 6KV |
|---|---|
| Napięcie: | średnie napięcie, wysokie napięcie |
| Poziom zabezpieczeń: | Wodoodporny |
Stalowy silnik elektryczny o zmiennej prędkości JIS do tekstyliów
| Nazwa: | Silniki elektryczne o zmiennej prędkości z certyfikatem JIS do tekstyliów |
|---|---|
| Materiał: | Stal |
| certyfikat: | Certyfikat JIS |
Przeciwwybuchowy silnik elektryczny ze stali nierdzewnej do zakładów przetwórstwa spożywczego
| Nazwa: | Przeciwwybuchowy silnik elektryczny ze stali nierdzewnej do zakładów przetwórstwa spożywczego |
|---|---|
| Wydajny: | Wysoka wydajność |
| Poziom zabezpieczeń: | Wybuchowy dowód |
Trójfazowy silnik elektryczny o stałej częstotliwości 30 KM do klimatyzatora
| Nazwa: | Trójfazowy silnik elektryczny o stałej częstotliwości 30 KM do klimatyzatora |
|---|---|
| Faza: | Trójfazowy |
| Efektywność: | IE3 |
Jednofazowe silniki elektryczne o dużej prędkości 230 V do produkcji metalurgicznej
| Nazwa: | Jednofazowy silnik elektryczny o dużej prędkości 230 V do produkcji metalurgicznej |
|---|---|
| Napięcie: | 230V |
| Mieszkania: | Stal nierdzewna, stal węglowa |
Jednofazowy silnik elektryczny o dużej prędkości 60 Hz do wtryskarki
| Nazwa: | Jednofazowy silnik elektryczny o dużej prędkości 60 Hz do wtryskarki |
|---|---|
| Napięcie: | 230 V lub dostosowane |
| Mieszkania: | Stal nierdzewna, stal węglowa |
Dokładne hamowanie Jednofazowe silniki elektryczne IP44 / IP54 / IP55 do młyna tekstylnego
| Nazwa: | Dokładne hamowanie Jednofazowy silnik elektryczny do młyna tekstylnego z CE |
|---|---|
| Napięcie: | 230 V lub dostosowane |
| Mieszkania: | Stal nierdzewna, stal węglowa |

