Wszystkie produkty
-
Silnik elektryczny o wysokiej wydajności
-
Jednofazowe silniki elektryczne
-
Silniki elektryczne trójfazowe
-
Silniki elektryczne niskiego napięcia
-
Silnik indukcyjny średniego napięcia
-
Silniki indukcyjne wysokiego napięcia
-
Silniki elektryczne przeciwwybuchowe
-
Silniki elektryczne prądu stałego
-
Silnik elektryczny o zmiennej prędkości
-
Silniki synchroniczne z magnesami trwałymi
-
Specjalne silniki elektryczne
-
przetwornica częstotliwości
słowa kluczowe [ high efficiency electric motor ] mecz 207 produkty.
7.5hp 230V stała częstotliwość jednofazowe silniki elektryczne z RoHS
| nazwisko: | Jednofazowe silniki elektryczne |
|---|---|
| napięcie: | 110 V |
| Mieszkania: | Stal nierdzewna, stal węglowa |
Sterowanie prędkością Silniki synchroniczne z magnesami trwałymi Trójfazowa zmienna prędkość
| Nazwa: | Sterowanie prędkością Trójfazowe silniki synchroniczne o zmiennej prędkości z magnesami trwałymi |
|---|---|
| Funkcja: | Kontrola prędkości |
| certyfikat: | NEMA Premium |
Silniki synchroniczne z magnesem stałym z certyfikatem ROHS dla statków
| nazwisko: | Silniki synchroniczne z magnesami trwałymi |
|---|---|
| Cechy: | Zindywidualizowane |
| świadectwo: | RoHS |
Odporne na wodę, odporne na kurz, magnety stałe, silniki synchroniczne z GOST
| nazwisko: | Silniki synchroniczne z magnesami trwałymi |
|---|---|
| Cechy: | Wodoodporny |
| świadectwo: | GOST |
Materiał ze stali nierdzewnej
| nazwisko: | Specjalne silniki elektryczne |
|---|---|
| ochrona: | Zindywidualizowane |
| świadectwo: | NEMA Premium |
0,25 kW do 350 kW Trójfazowy indukcyjny silnik elektryczny niskiego napięcia
| Nazwa: | 0,25 kW do 350 kW Trójfazowy indukcyjny silnik elektryczny niskiego napięcia |
|---|---|
| Faza: | Trójfazowy |
| Moc: | 0,25 kW do 350 kW |
Przetwornica częstotliwości 600 Hz Żeliwna przetwornica częstotliwości
| nazwisko: | Do 600 Hz Przetwornice silników elektrycznych o zmiennej częstotliwości z CE |
|---|---|
| Wydajność: | Wysoki |
| Ochrona: | Dobra izolacja |

