Wszystkie produkty
-
Silnik elektryczny o wysokiej wydajności
-
Jednofazowe silniki elektryczne
-
Silniki elektryczne trójfazowe
-
Silniki elektryczne niskiego napięcia
-
Silnik indukcyjny średniego napięcia
-
Silniki indukcyjne wysokiego napięcia
-
Silniki elektryczne przeciwwybuchowe
-
Silniki elektryczne prądu stałego
-
Silnik elektryczny o zmiennej prędkości
-
Silniki synchroniczne z magnesami trwałymi
-
Specjalne silniki elektryczne
-
przetwornica częstotliwości
słowa kluczowe [ high efficiency electric motor ] mecz 207 produkty.
Certyfikowane CE silniki elektryczne niskiego napięcia do wielu funkcji
| nazwisko: | Silniki elektryczne niskiego napięcia |
|---|---|
| Cechy: | Wysoka wydajność |
| świadectwo: | RoHS |
Oszczędność energii 10hp 60hz wodoodporne silniki elektryczne niskiego napięcia
| nazwisko: | Silniki elektryczne niskiego napięcia |
|---|---|
| Cechy: | Ze skrzynią biegów |
| świadectwo: | CE |
Miedziany silnik prądu stałego o wysokiej sprawności IP55 / 56/65
| Nazwa: | Miedziane wysokowydajne silniki elektryczne prądu stałego prądu stałego z GOST |
|---|---|
| certyfikat: | GOST |
| Częstotliwość: | 50 Hz |
Silnik elektryczny o zmiennej prędkości z ROHS dla sprężarek powietrza lub wzmacniaczy
| nazwisko: | Silnik elektryczny o zmiennej prędkości |
|---|---|
| Cechy: | Zindywidualizowane |
| świadectwo: | RoHS |
Niedrobnie wibrujące magnesy trwałe, odporne na pył, silniki elektryczne synchroniczne
| nazwisko: | Synchroniczne silniki elektryczne z magnesami trwałymi |
|---|---|
| Cechy: | Pyłoszczelny |
| świadectwo: | GOST |
10KV 3-fazowe silniki indukcyjne wysokiego napięcia z NEMA Premium
| Nazwa: | 10KV 3-fazowy indukcyjny silnik elektryczny wysokiego napięcia z NEMA Premium |
|---|---|
| Napięcie: | 10kv |
| Funkcja: | Dostosowane |
Trójfazowe silniki elektryczne ze stali nierdzewnej przeciwwybuchowe do budowy
| Nazwa: | Satynowy, przeciwwybuchowy, trójfazowy silnik elektryczny do budowy |
|---|---|
| Faza: | Trójfazowy |
| Efektywność: | IE3 |
Wodoodporne jednofazowe silniki elektryczne 220 V do maszyny do wytłaczania
| Nazwa: | Wodoodporny jednofazowy silnik elektryczny 220 V do maszyny do wytłaczania |
|---|---|
| Napięcie: | 220 V |
| Mieszkania: | Stal nierdzewna, stal węglowa |
Kontrola prędkości Jednofazowy silnik elektryczny 220 V do instrumentów medycznych
| Nazwa: | Jednofazowy silnik elektryczny z regulacją prędkości 220 V do instrumentów medycznych |
|---|---|
| Napięcie: | 220 V |
| Mieszkania: | Stal nierdzewna, stal węglowa |
Jednofazowy silnik elektryczny o stałej częstotliwości dla zakładów chemicznych z CE
| Nazwa: | Jednofazowy silnik elektryczny o stałej częstotliwości dla zakładów chemicznych z CE |
|---|---|
| Napięcie: | 230 V lub dostosowane |
| Mieszkania: | Stal nierdzewna, stal węglowa |

