Wszystkie produkty
-
Silnik elektryczny o wysokiej wydajności
-
Jednofazowe silniki elektryczne
-
Silniki elektryczne trójfazowe
-
Silniki elektryczne niskiego napięcia
-
Silnik indukcyjny średniego napięcia
-
Silniki indukcyjne wysokiego napięcia
-
Silniki elektryczne przeciwwybuchowe
-
Silniki elektryczne prądu stałego
-
Silnik elektryczny o zmiennej prędkości
-
Silniki synchroniczne z magnesami trwałymi
-
Specjalne silniki elektryczne
-
przetwornica częstotliwości
słowa kluczowe [ high efficiency electric motor ] mecz 207 produkty.
Silnik indukcyjny średniego napięcia 3450 obr./min Wysoka wydajność ROHS
| Nazwa: | 3450 obr./min Wysokowydajny silnik elektryczny średniego napięcia z ROHS |
|---|---|
| Napięcie: | Średnie napięcie |
| certyfikat: | CE |
Wysoce wydajne trzyfazowe silniki elektryczne o wysokiej oszczędności energii
| nazwisko: | Silniki elektryczne przeciwwybuchowe |
|---|---|
| Wydajny: | Wysoka wydajność |
| Poziom zabezpieczeń: | Wybuchowy dowód |
50HZ IE3 Przeciwwybuchowe silniki elektryczne o wysokiej wydajności z CCC
| Nazwa: | 50HZ IE3 Wysokowydajne silniki elektryczne przeciwwybuchowe z CCC |
|---|---|
| Częstotliwość: | 50 Hz |
| Efektywność: | IE3 |
50HZ Chłodzenie powietrzem Silnik elektryczny o niskim poziomie wibracji Silnik prądu stałego z CE
| Nazwa: | 50HZ Chłodzenie powietrzem Niskie wibracje Wysokowydajne silniki elektryczne prądu stałego z CE |
|---|---|
| certyfikat: | CE |
| Częstotliwość: | 50 Hz |
Miedziany silnik prądu stałego o wysokiej sprawności IP55 / 56/65
| Nazwa: | Miedziane wysokowydajne silniki elektryczne prądu stałego prądu stałego z GOST |
|---|---|
| certyfikat: | GOST |
| Częstotliwość: | 50 Hz |
10HP silnik elektryczny o zmiennej prędkości Energooszczędne wysokie napięcie
| Nazwa: | Energooszczędne, wysokonapięciowe silniki elektryczne o zmiennej prędkości o mocy 10 KM |
|---|---|
| Funkcja: | Oszczędzanie energii |
| Moc: | 10 KM |
Przeciwwybuchowy silnik elektryczny o zmiennej prędkości do wzmacniaczy
| Nazwa: | Przeciwwybuchowe silniki elektryczne o zmiennej prędkości z CE dla wzmacniaczy |
|---|---|
| Funkcja: | Przeciwwybuchowy |
| Moc: | Dostosowane |
Specjalne silniki elektryczne 110 V Stal nierdzewna Żeliwo
| nazwisko: | Specjalne silniki elektryczne ze stali nierdzewnej 110 V NEMA Premium do zastosowań medycznych |
|---|---|
| Ochrona: | Zindywidualizowane |
| świadectwo: | NEMA Premium |
Specjalny silnik elektryczny ze stali nierdzewnej odporny na kurz NEMA Premium do żywności
| nazwisko: | Specjalne silniki elektryczne odporne na kurz ze stali nierdzewnej NEMA Premium do żywności |
|---|---|
| Ochrona: | Zindywidualizowane |
| świadectwo: | NEMA Premium |
Specjalne silniki elektryczne 230 V Pionowy wał drążony z NEMA Premium
| nazwisko: | SPECJALNE SILNIKI ELEKTRYCZNE 230 V Z WAŁEM PIONOWYM Z NEMA PREMIUM |
|---|---|
| Ochrona: | Zindywidualizowane |
| świadectwo: | NEMA Premium |

