Wszystkie produkty
-
Silnik elektryczny o wysokiej wydajności
-
Jednofazowe silniki elektryczne
-
Silniki elektryczne trójfazowe
-
Silniki elektryczne niskiego napięcia
-
Silnik indukcyjny średniego napięcia
-
Silniki indukcyjne wysokiego napięcia
-
Silniki elektryczne przeciwwybuchowe
-
Silniki elektryczne prądu stałego
-
Silnik elektryczny o zmiennej prędkości
-
Silniki synchroniczne z magnesami trwałymi
-
Specjalne silniki elektryczne
-
przetwornica częstotliwości
słowa kluczowe [ high efficiency electric motor ] mecz 207 produkty.
Odlewany aluminiowy silnik elektryczny o wysokiej wydajności do zastosowań przemysłowych z certyfikatem JIS
| Nazwa: | Silniki odlewane z aluminium do zastosowań przemysłowych z certyfikatem JIS |
|---|---|
| Efektywność: | IE3, IE4, IE5 |
| Chłodzenie: | chłodzenie powietrzem |
0,25 kW-10 kW Wysokowydajny silnik elektryczny Niski poziom hałasu Jednofazowy 220 V 110 V 60 Hz
| Nazwa: | 220 V 110 V 50 Hz-60 Hz 0,25 kW do 10 kW Niski poziom hałasu Jednofazowy elektryczny |
|---|---|
| Napięcie: | 110V |
| Mieszkania: | Stal nierdzewna, stal węglowa |
Wysokosprawny silnik elektryczny średniego napięcia IE5 50 Hz
| Nazwa: | IE5 Najbardziej wydajny silnik indukcyjny o średnim napięciu 50 Hz z JIS |
|---|---|
| Napięcie: | Średnie napięcie |
| certyfikat: | RoHS |
Przeciwwybuchowy silnik elektryczny dużej mocy do niebezpiecznych oparów IE3 IE4 IE5
| Nazwa: | Przeciwwybuchowe silniki elektryczne o wysokiej sprawności do niebezpiecznych oparów |
|---|---|
| Efektywność: | IE3, IE4, IE5 |
| Aplikacja: | Niebezpieczne opary |
Szybki silnik elektryczny ze stali nierdzewnej 3000 obr./min Z certyfikatem GOST
| Nazwa: | Wysokowydajne silniki elektryczne ze stali nierdzewnej z certyfikatem GOST |
|---|---|
| Efektywność: | IE3, IE4, IE5 |
| Chłodzenie: | chłodzenie powietrzem |
IP65 Silnik elektryczny o dużej prędkości i wysokiej wydajności do napędzania maszyn
| nazwisko: | Silniki elektryczne o wysokiej wydajności |
|---|---|
| wydajność: | IE3, IE4, IE5 |
| Zastosowanie: | Magazyny |
Trójfazowy silnik elektryczny wysokiej wydajności do kopalni węgla
| nazwisko: | Silniki elektryczne o wysokiej wydajności |
|---|---|
| ochrona: | IP66 |
| Zastosowanie: | Kopalnia Węgla |
Silnik elektryczny o mocy indukcyjnej 100 kW 6KV z certyfikatem GOST
| nazwisko: | Silnik elektryczny o mocy indukcyjnej 100 kW 6KV z certyfikatem GOST |
|---|---|
| napięcie: | 6KV |
| Władza: | 100kw |
Zmiennik prędkości silnik elektryczny o wysokiej mocy IP65 wodoodporny i odporny na kurz
| nazwisko: | Zmiennik prędkości silnika elektrycznego o wysokiej mocy z IP65 wodoodporny i odporny na kurz |
|---|---|
| Cechy: | Regulowana prędkość |
| Władza: | Zindywidualizowane |
8KV Wysokowydajny indukcyjny silnik elektryczny o dużej mocy z szybkim zatrzymaniem
| Nazwa: | Silnik elektryczny indukcyjny wysokiego napięcia 8KV o wysokiej wydajności z szybkim zatrzymaniem |
|---|---|
| Napięcie: | 8KV |
| Efektywność: | Wysoka wydajność |

