Wszystkie produkty
-
Silnik elektryczny o wysokiej wydajności
-
Jednofazowe silniki elektryczne
-
Silniki elektryczne trójfazowe
-
Silniki elektryczne niskiego napięcia
-
Silnik indukcyjny średniego napięcia
-
Silniki indukcyjne wysokiego napięcia
-
Silniki elektryczne przeciwwybuchowe
-
Silniki elektryczne prądu stałego
-
Silnik elektryczny o zmiennej prędkości
-
Silniki synchroniczne z magnesami trwałymi
-
Specjalne silniki elektryczne
-
przetwornica częstotliwości
słowa kluczowe [ high efficiency electric motor ] mecz 207 produkty.
Jednofazowe silniki elektryczne 50 Hz 220 V o wysokiej wydajności do pomp olejowych
| Nazwa: | Wysokowydajny silnik elektryczny 50 Hz 220 V z certyfikatem CE dla pomp olejowych |
|---|---|
| Napięcie: | 220 V |
| Mieszkania: | Stal nierdzewna, stal węglowa |
Jednofazowe silniki elektryczne 110 V o wysokiej wydajności do napędzania maszyn
| Nazwa: | Wysokowydajny silnik elektryczny 110 V z certyfikatem CE dla maszyn napędowych |
|---|---|
| Napięcie: | 110V |
| Mieszkania: | Stal nierdzewna, stal węglowa |
Wysokowydajne silniki elektryczne z certyfikatem CCS, odporne na wodę morską
| Nazwa: | Wysokowydajne silniki elektryczne z certyfikatem CCS, odporne na wodę morską |
|---|---|
| Efektywność: | IE3, IE4, IE5 |
| Aplikacja: | Morski |
Certyfikowany przez JIS wysokiej jakości silnik elektryczny o wysokiej wydajności do mieszarek
| nazwisko: | Silnik elektryczny o wysokiej wydajności |
|---|---|
| wydajność: | IE3, IE4, IE5 |
| Zastosowanie: | Kompresor powietrza |
Niewielki rozmiar, prosta struktura, silnik elektryczny o wysokiej wydajności do lodówki
| nazwisko: | Silnik elektryczny o wysokiej wydajności |
|---|---|
| wydajność: | IE3, IE4, IE5 |
| Zastosowanie: | Kompresor powietrza |
Bezprawie ISO9001 Silnik elektryczny o wysokiej wydajności do urządzeń leczniczych
| nazwisko: | Silnik elektryczny o wysokiej wydajności |
|---|---|
| wydajność: | IE3, IE4, IE5 |
| Zastosowanie: | Kompresor powietrza |
Zastosowany kolorowy silnik elektryczny wysokiej wydajności do kruszyw
| nazwisko: | Silnik elektryczny o wysokiej wydajności |
|---|---|
| wydajność: | IE3, IE4, IE5 |
| Zastosowanie: | Kompresor powietrza |
Wlewany aluminiowy silnik elektryczny o dużej wydajności
| nazwisko: | Silnik elektryczny o wysokiej wydajności |
|---|---|
| wydajność: | IE3, IE4, IE5 |
| Zastosowanie: | Kompresor powietrza |
Wysokiej wydajności, niskiego zużycia energii, trójfazowy silnik elektryczny do cewki
| nazwisko: | Silniki elektryczne o wysokiej wydajności |
|---|---|
| wydajność: | IE3, IE4, IE5 |
| Zastosowanie: | Maszyna wtryskowa |
Wysokowydajne trójfazowe silniki niskiego napięcia CE IP55 / 56 / 65
| Nazwa: | Wysokowydajny trójfazowy silnik elektryczny niskiego napięcia z CE |
|---|---|
| Faza: | Trójfazowy |
| certyfikat: | CE |

