Wszystkie produkty
-
Silnik elektryczny o wysokiej wydajności
-
Jednofazowe silniki elektryczne
-
Silniki elektryczne trójfazowe
-
Silniki elektryczne niskiego napięcia
-
Silnik indukcyjny średniego napięcia
-
Silniki indukcyjne wysokiego napięcia
-
Silniki elektryczne przeciwwybuchowe
-
Silniki elektryczne prądu stałego
-
Silnik elektryczny o zmiennej prędkości
-
Silniki synchroniczne z magnesami trwałymi
-
Specjalne silniki elektryczne
-
przetwornica częstotliwości
słowa kluczowe [ high efficiency electric motor ] mecz 207 produkty.
Wysokowydajne silniki elektryczne AC 50 Hz o dostosowanym napięciu do obrabiarek
| Nazwa: | Wysokowydajne silniki elektryczne AC 50 Hz o dostosowanym napięciu do obrabiarek |
|---|---|
| Efektywność: | IE3, IE4, IE5 |
| Aplikacja: | Narzędzia maszynowe |
Silniki elektryczne o wysokiej sprawności do zastosowań farmaceutycznych lub medycznych
| Nazwa: | Silniki elektryczne o wysokiej sprawności do zastosowań farmaceutycznych lub medycznych |
|---|---|
| Efektywność: | IE3, IE4, IE5 |
| Aplikacja: | Zastosowania farmaceutyczne lub medyczne |
Silniki elektryczne o wysokiej sprawności IE3 o mocy 30 kW do maszyn drukarskich
| Nazwa: | Silniki elektryczne o wysokiej sprawności IE3 o mocy 30 kW do maszyn drukarskich |
|---|---|
| Efektywność: | IE3 |
| Aplikacja: | Maszyny drukarskie |
Wysokosprawne silniki elektryczne z certyfikatem ISO9001 IE3 do prasy kuźniczej
| Nazwa: | Wysokosprawne silniki elektryczne z certyfikatem ISO9001 IE3 do prasy kuźniczej |
|---|---|
| Efektywność: | IE3, IE4, IE5 |
| Aplikacja: | Prasa kuźnicza |
Prosta konstrukcja Silniki elektryczne o wysokiej wydajności do maszyn transportowych
| Nazwa: | Prosta konstrukcja Silniki elektryczne o wysokiej wydajności do maszyn transportowych |
|---|---|
| Efektywność: | IE3, IE4, IE5 |
| Aplikacja: | Maszyny transportowe |
Silniki elektryczne o niskiej prędkości obrotowej i wysokiej wydajności do maszyn pakujących
| Nazwa: | Silniki elektryczne o niskiej prędkości obrotowej i wysokiej wydajności do maszyn pakujących |
|---|---|
| Efektywność: | IE3, IE4, IE5 |
| Aplikacja: | Maszyny pakujące |
Odporne na kurz silniki elektryczne o wysokiej wydajności do maszyn do obróbki drewna
| Nazwa: | Odporne na kurz silniki elektryczne o wysokiej wydajności do maszyn do obróbki drewna |
|---|---|
| Efektywność: | IE3, IE4, IE5 |
| Aplikacja: | MASZYNY STOLARSKIE |
Przeciwwybuchowe 3-fazowe silniki elektryczne o wysokiej wydajności do budowy
| Nazwa: | Przeciwwybuchowe 3-fazowe silniki elektryczne o wysokiej wydajności do budowy |
|---|---|
| Efektywność: | IE3, IE4, IE5 |
| Aplikacja: | Budowa |
Wysokowydajny silnik prądu przemiennego IE3 IE4 IE5 Odlew aluminiowy
| Nazwa: | Odlewane aluminiowe silniki elektryczne o wysokiej wydajności z certyfikatem JIS |
|---|---|
| Efektywność: | IE3, IE4, IE5 |
| Chłodzenie: | chłodzenie powietrzem |
Prąd przemienny 450 V trójfazowy silnik elektryczny
| Nazwa: | Wysokowydajne silniki elektryczne prądu przemiennego o napięciu 450 V |
|---|---|
| Efektywność: | IE3, IE4, IE5 |
| Napięcie: | 450V |

