Wszystkie produkty
-
Silnik elektryczny o wysokiej wydajności
-
Jednofazowe silniki elektryczne
-
Silniki elektryczne trójfazowe
-
Silniki elektryczne niskiego napięcia
-
Silnik indukcyjny średniego napięcia
-
Silniki indukcyjne wysokiego napięcia
-
Silniki elektryczne przeciwwybuchowe
-
Silniki elektryczne prądu stałego
-
Silnik elektryczny o zmiennej prędkości
-
Silniki synchroniczne z magnesami trwałymi
-
Specjalne silniki elektryczne
-
przetwornica częstotliwości
słowa kluczowe [ high efficiency electric motor ] mecz 207 produkty.
Miedziany IE3 Wysokowydajny 3-fazowy silnik elektryczny do kucia prasy
| Nazwa: | Miedziany IE3 Wysokowydajny trójfazowy silnik elektryczny do kucia prasy |
|---|---|
| Faza: | Trójfazowy |
| Efektywność: | IE3 |
Trójfazowe silniki elektryczne wysokiego napięcia 6KV Wysoka wydajność
| Nazwa: | 6KV Wysokowydajny trójfazowy silnik elektryczny o wysokim napięciu z CE |
|---|---|
| Faza: | Trójfazowy |
| Efektywność: | IE3 |
Wysokowydajne trójfazowe silniki elektryczne 25HP IE3 do maszyn pakujących
| Nazwa: | Wysokowydajny trójfazowy silnik elektryczny o mocy 25 KM IE3 do maszyn pakujących |
|---|---|
| Faza: | Trójfazowy |
| Efektywność: | IE3 |
Konstrukcja 3-fazowy silnik elektryczny 50 KM IE3 ze stali nierdzewnej
| nazwisko: | Wysokowydajny trójfazowy silnik elektryczny o mocy 50 KM IE3 do budowy |
|---|---|
| Faza: | Trójfazowy |
| wydajność: | IE3 |
IE3 40 KM 3-fazowy silnik elektryczny do elektrycznego wózka widłowego o stałej częstotliwości
| Nazwa: | Trójfazowy silnik elektryczny o stałej częstotliwości 40 KM do elektrycznego wózka widłowego |
|---|---|
| Faza: | Trójfazowy |
| Efektywność: | IE3 |
Prosta konstrukcja Trójfazowe silniki elektryczne IE3 do pojazdów elektrycznych
| Nazwa: | Prosta konstrukcja Trójfazowy silnik elektryczny do pojazdu elektrycznego |
|---|---|
| Faza: | Trójfazowy |
| Efektywność: | IE3 |
Jednofazowe silniki elektryczne o niskim poziomie hałasu 50/60 Hz o wysokiej wydajności
| Nazwa: | Wysokowydajny, jednofazowy silnik elektryczny o niskim poziomie hałasu z certyfikatem CE |
|---|---|
| Napięcie: | 110V lub inne |
| Mieszkania: | Stal nierdzewna, stal węglowa |
110 V Wysokowydajny mały silnik elektryczny prądu przemiennego do walcowni metali
| Nazwa: | 110 V Wysokowydajny mały silnik elektryczny do walcowni metali |
|---|---|
| Napięcie: | 110V |
| Mieszkania: | Stal nierdzewna, stal węglowa |
Jednofazowe silniki elektryczne 120 V Wysokowydajne szybkie zatrzymanie zwijarki
| Nazwa: | Jednofazowy silnik elektryczny o wysokiej wydajności 120 V z szybkim zatrzymaniem do zwijarki |
|---|---|
| Napięcie: | 120v |
| Mieszkania: | Stal nierdzewna, stal węglowa |
Jednofazowy silnik elektryczny 110 V IE3
| Nazwa: | Jednofazowy silnik elektryczny o wysokiej wydajności 110 V IE3 z NEMA Premium |
|---|---|
| Napięcie: | 110V |
| Mieszkania: | Stal nierdzewna, stal węglowa |

