Wszystkie produkty
-
Silnik elektryczny o wysokiej wydajności
-
Jednofazowe silniki elektryczne
-
Silniki elektryczne trójfazowe
-
Silniki elektryczne niskiego napięcia
-
Silnik indukcyjny średniego napięcia
-
Silniki indukcyjne wysokiego napięcia
-
Silniki elektryczne przeciwwybuchowe
-
Silniki elektryczne prądu stałego
-
Silnik elektryczny o zmiennej prędkości
-
Silniki synchroniczne z magnesami trwałymi
-
Specjalne silniki elektryczne
-
przetwornica częstotliwości
słowa kluczowe [ high efficiency electric motor ] mecz 207 produkty.
Silnik elektryczny o zmiennej prędkości 400 V IE3 trójfazowy do żywności
| Nazwa: | Trójfazowy silnik elektryczny o zmiennej częstotliwości 400 V IE3 do żywności |
|---|---|
| Faza: | Trójfazowy |
| Częstotliwość: | Zmiennej częstotliwości |
Silniki elektryczne trójfazowe 415 V IE3 przeciwwybuchowe do zastosowań medycznych
| Nazwa: | Trójfazowy silnik elektryczny 415 V IE3 przeciwwybuchowy do zastosowań medycznych |
|---|---|
| Faza: | Trójfazowy |
| Częstotliwość: | Stała częstotliwość |
IE3 przeciwwybuchowy 3-fazowy silnik 20 KM o wysokiej wydajności dla wentylatorów
| Nazwa: | 20HP IE3 przeciwwybuchowy wysokowydajny trójfazowy silnik elektryczny do wentylatorów |
|---|---|
| Faza: | Trójfazowy |
| Efektywność: | IE3 |
Silnik 3-fazowy ze stali nierdzewnej IE3 380 V IP55 / 56 / 65
| Nazwa: | Wysokowydajny trójfazowy silnik elektryczny ze stali nierdzewnej IE3 |
|---|---|
| Faza: | Trójfazowy |
| Efektywność: | IE3 |
Trójfazowy silnik elektryczny 4KW IE3 Model do maszyn do obróbki drewna
| Nazwa: | Trójfazowy silnik elektryczny 4KW IE3 Model do maszyn do obróbki drewna |
|---|---|
| Faza: | Trójfazowy |
| Efektywność: | IE3 |
200HP trójfazowe silniki elektryczne o stałej częstotliwości dla sprężarki powietrza
| Nazwa: | Trójfazowy silnik elektryczny o stałej częstotliwości 200 KM do sprężarki powietrza |
|---|---|
| Faza: | Trójfazowy |
| Efektywność: | IE3 |
Jednofazowe silniki elektryczne IE3 ze stali nierdzewnej
| Nazwa: | Jednofazowy silnik elektryczny IE3 ze stali nierdzewnej z NEMA Premium |
|---|---|
| Napięcie: | 230 V lub dostosowane |
| Mieszkania: | Stal nierdzewna, stal węglowa |
Silniki elektryczne niskiego napięcia o niskim poziomie hałasu i wysokiej wydajności z certyfikatem CE
| nazwisko: | Silniki elektryczne niskiego napięcia |
|---|---|
| Cechy: | Niski dźwięk |
| świadectwo: | CE |
Silnik indukcyjny średniego napięcia 3450 obr./min Wysoka wydajność ROHS
| Nazwa: | 3450 obr./min Wysokowydajny silnik elektryczny średniego napięcia z ROHS |
|---|---|
| Napięcie: | Średnie napięcie |
| certyfikat: | CE |
Wysoce wydajne trzyfazowe silniki elektryczne o wysokiej oszczędności energii
| nazwisko: | Silniki elektryczne przeciwwybuchowe |
|---|---|
| Wydajny: | Wysoka wydajność |
| Poziom zabezpieczeń: | Wybuchowy dowód |

